Standardy ochrony dzieci przed krzywdzeniem Regulamin Oddziałów przedszkolnych Regulamin ZFŚS RODO Statut Szkoły Podstawowej w Wiśniewie Wycieczki szkolne Zasady wydawania duplikatów legitymacji szkolnej, świadectwa szkolnego, karty rowerowej Regulamin Pracy Zespołu Szkół w Wiśniewie PROCEDURY Regulamin wynagradzania pracowników niepedagogicznych

Standardy ochrony dzieci przed krzywdzeniem

Informujemy że z dniem 15 lutego 2024r. w trosce o ochronę dzieci przed różnymi formami krzywdzenia, został wprowadzony w naszej szkole dokument, określający standardy ochrony małoletnich.

„Standardy ochrony małoletnich” są jednym z elementów systemowego rozwiązania ochrony małoletnich przed krzywdzeniem i stanowią formę zabezpieczenia ich praw. Należy je traktować jako jedno z narzędzi wzmacniających i ułatwiających skuteczniejszą ochronę uczniów przed krzywdzeniem, sposób dokumentowania, zasady opracowywania planu wspierania osoby doznającej przemocy i wiele innych.

Zarzadzenie_nr_1_2024_w_sprawie_wprowadzenia_Standardow_ochrony_dzieci_przed_krzywdzeniem.pdf

Standardy_ochrony_dzieci_przed_krzywdzeniem_obowiazujace_w_SP_Wisniewo.pdf